Кращий наповнювач для котів в Україні виробляють в Приватному акціонерному товаристві “Завод обважнювачів”, місто Костянтинівка Донецької області.
Сьогодні сипучі наповнювачі для котів виробництво і споживання яких у величезних кількостях. Асортимент, представлений на українському ринку, насилу піддається огляду, тільки число відомих торгових марок наближається до сотні. При цьому під кожним брендом розгортаються цілі лінійки з різних типів наповнювачів.

Ми підтримуємо якість нашого наповнювача на висоті, строго контролюючи використовується сировина. У нас є свої технічні умови, які ми складали спеціально під наш вид продукції і яких ми строго дотримуємося.
Наш Cat LAnd натуральний екологічно чистий наповнювач для котів з бентонітової глини. При контакті з рідиною утворює пружні грудочки. Надійно утримує вологу. Перешкоджає поширенню неприємного запаху. Вигідна покупка, наповнювача вистачить на тривалий час. Чи не потрібна повна заміна, досить видалити грудочки. Привабливий для кошенят і кішок при привчанні до лотка. Безпечний для тварин.
На сайті бренду https://www.shop.catland.com.ua/ є повна інформація про виробника та відділі збуту готової продукції. Для оптових покупців в нашому підприємстві створені комфортні умови для співпраці. У 2018 і в 2019 році підприємство брало участь у ряді міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Має ряд міжнародних нагород і сертифікатів.
Купіть грудкує наповнювач для котів від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.