Приватне акціонерне товариство "Завод обважнювачів" (PRISC 'WEIGHTING AGENTS PLANT) заснований в 1953 році і є спеціалізованим підприємством з виробництва сипучих, тонкомолотих матеріалів застосовуваних у різних галузях промисловості, в т. Ч .: в ливарному виробництві - для виробництва формувальних, стрижневих сумішей і протипригарних покриттів; в нафтогазовій галузі - для буріння і цементування нафтових і газових свердловин. З 1999 року підприємство освоїло випуск глинопорошків для виробництва формувальних сумішей. У 2006 році введено в експлуатацію нову ділянку по підготовці глини, що дозволило підвищити характеристики міцності готової продукції. Устаткування, що є на заводі, дозволяє рівномірно активувати бентонітову глину содою, при необхідності вводити коригувальні добавки і здійснювати їх спільний помел з бентонітом в ролико-маятникових або кульових млинах.
Про компанію
На сьогоднішній день на підприємстві повністю завершено створення виробничого циклу з випуску наповнювача гігієнічного бентонітової для домашніх тварин, а також налагоджено виробництво меленого доменного шлаку, що застосовується в різних сферах будівництва, для виробництва цементу та бетонних виробів. В даний час основна мета діяльності заводу - надати нафтової, газової індустрії, а також геологам спеціальні матеріали, що дозволяють зменшити витрати на буріння і підвищити дебет свердловин за рахунок якісного буріння і розкриття продуктивних пластів. Ми готові співпрацювати з науково-дослідними організаціями по розробці і випуску нових видів спецматериалов, максимально задовольняють потреби буровиків. Зараз в якості основних спеціальних матеріалів нами виробляються і поставляються наступні: глінопорошок бентонітовий для бурових розчинів, глина формувальна бентонітова порошкоподібна для формувальних і стрижневих сумішей, глина каолін-гідрослюдистої вогнетривка, цемент тампонажний, цемент полегшений тампонажний, цемент важкий тампонажний, шлак мелений, наповнювач гігієнічний бентонітовий для домашніх тварин.
Глинопорошки: Заводом випускаються глинопорошки двох напрямків: глинопорошки для бурових розчинів; глини формувальні бентонітові активовані порошкоподібні. Обидва види являють собою висушену і подрібнену з хімічними реагентами (кальцинована сода, або ін.) Або без них, продукцію пере-ництва бентонітових глин. Глинопорошки для бурових розчинів ТУ У 320.00136751.032-99 використовуються для приготування бурових промивних рідин на водній основі при бурінні нафтових і газових свердловин. Глини формувальні ГОСТ 28177-89 и ТУ У 14.2-31399134-002: 2007 Призначення для ливарного виробництва в якості мінеральної в'язкої Речовини в складах формувальніх и стріжневіх сумішей при пріготуванні вілівків зі Сталі, чавуну и Арматура сталева и протіпрігарніх покриттів. Спеццементі: Спеццементі прізначені для цементування нафтових и газових свердловин, ізоляції соленосних відкладень при помірніх и високих забійніх температурах и пластовому тиску до 600атм. Спеццемені представляються собою вісушені и подрібнені Одне и двокомпонентні суміші з Додавання цементу або без него. Вихідні матеріали для виробництва спеццементов - гранульований доменний шлак, кварцовий пісок, агломераційна Залізна руда, трепел, тампонажного цемент. Види віпускаються заводом спеціальніх тампонажних цементів: цементи типу ШПЦС-120 и ШПЦС-200 - для цементування нафтових и газових свердловин в межах підвіщеніх від 1000 до 1500С (ШПЦС-120) i високих від 150 до 2000С (ШПЦС-200) геостатічеськіх температур; цементи тампонажні обтяжені шлакові типу УШЦ-120 и УШЦ-200; цементи тампонажні обтяжені типу ЦТП 1-100 та ЦТП 2-100; цементи тампонажні полегшені для помірніх температур типу ЦТО1,5-100; материал тампонажного для ціклічно мінлівіх температур типу ЦТПН. Вся наша продукція упаковується в зручну для Вас тару: паперові мішки 4-5 шарові масою 25-40кг; одноразові контейнери типа МКР - 1,0 С (БІГ - БЕГ) з масою до 1000 кг; спеціальні залізничні цистерни для перевезення сипучих вантажів. Ми будемо раді співпрацювати з Вами! Підприємство сертифіковане MC ISO 9001: 2015 .;

Наші нагороди та досягнення

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАВОД ОБВАЖНЮВАЧІВ"
Про компаніюПро компаніюПро компанію
Про компаніюПро компаніюПро компанію
Про компаніюПро компаніюПро компанію
Про компаніюПро компаніюПро компанію
Про компаніюПро компаніюПро компанію