На сучасному ринку гігієнічних сумішей для кошачих туалетів представлений великий вибір продукції. Багато власників тварин вважають за краще мінеральний грудкуючий наповнювач Сat Land, так як його відрізняє низька собівартість упаковки, економічна витрата і простота прибирання за допомогою лопатки. Кішки люблять його через схожість з піском. Щоб правильно вибрати продукт для свого вихованця, бажано, хоча б в загальних рисах, ознайомитися з особливостями його виробництва.

Автоматизоване виробництво мінеральної грудок наповнювача для кошачого туалету Сat Land здійснюється за установленим алгоритмом. В ролі сировини у виробництві використовується бентонитова глина. При виробництві мінеральних грудок наповнювача задіюється технологія знепилювання, що забезпечує зменшення рівня пилоутворення при використанні готової суміші. Продукція відвантажується в поліетиленові пакети, не псується в процесі транспортування. Сушка і механічна обробка сировини на початку процесу виробництва дозволяє поліпшити фізичні властивості глини.

Ми, виробники Сat Land, ставимося до створення грудкують наповнювачів системно. Технологія виробництва, що базується на комплексі професійно-активних компонентів, забезпечує нейтралізацію сильних запахів і підвищене вбирання вологи. Перевага наповнювача Сat Land – перетворення намоклої частини наповнювача в грудочку, яку легко прибрати лопаткою.

Для того щоб забезпечити головне – якість продукції, що випускає наша компанія, застосовано професійну систему багатоступінчастого контролю якості. Спеціальна технологія обробки сировини дозволяє створити приємну на дотик однорідну масу, що нагадує дрібний пісочок. Ретельно підібраний розмір гранул 0,6-5 мм гарантує відсутність пилу і перешкоджає прилипанню наповнювача до лап і шерсті тварин.

Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.