Власники домашніх тварин не з чуток знають: улюблені вихованці доставляють і радість, і певні клопоти! Бентонітовий наповнювач Cat Land для лотка є одним з популярних варіантів. У його складі виключно натуральні компоненти.

Бентонітовий наповнювач Cat Land підходить для будь-яких питомців. Склад містить натуральну глину (екологічний матеріал). Випускається у вигляді дрібних гранул бежевого кольору. Глина в складі такого наповнювача гігроскопічна. Коли вона вступає в реакцію з котячої уриной, гранули збираються в грудку.

Мокрий наповнювач Cat Land видаляють легко, для цього застосовують совочок. Частина гранул залишається в лотку, придатна для подальшого використання. У міру необхідності потрібно підсипати новий бентонітовий наповнювач до рекомендованої товщини шару. Але при догляді за вихованцем важливо враховувати те, що бентонітовий наповнювач не викидають в унітаз. Рекомендується виконувати утилізацію в пакеті, який щільно закритий.

Наповнювач Cat Land доступний за ціною, проте у нього є і інші переваги:

Бентонітовий наповнювач не пахне або має легкий приємний аромат, тому вихованець швидко до нього звикає.
Доступність: Cat Land є практично в кожному магазині. Наповнювач представлений в широкому асортименті, кожен може підібрати найбільш оптимальний варіант. Відмінний показник поглинання. Засіб запобігає розвитку бактерій,  безпечний для людей і тварин. Наповнювач володіє відмінною структурою, яка вихованцеві нагадує пісок або землю. Одна з основних переваг – економічне використання (завдяки тому, що відбувається комкування). Пакету об’ємом 5 літрів вистачить на термін до 4 тижнів.

Бентонітовий наповнювач Cat Land утримує неприємні запахи, запобігає їх поширення по дому. Коли кіт зариває продукти життєдіяльності, специфічний запах не поширюється, завдяки тому, що гранули замикають запах усередині грудочки.

Наповнювач відрізняється не тільки структурою, але і вартістю. Бентонітовий наповнювач Cat Land зручний в застосуванні, і його ключова перевага – безпека.

Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.