Для проживання домашнього кота в квартирі необхідно придбати лоток і наповнювач. Якщо лоток вибрати не складно, то наповнювачі представлені в широкому асортименті. Найбільшою популярністю користується бентонітовий наповнювач Cat Land для котячого туалету.
Лоток повинен з’явитися в будинку одночасно з кошеням. Оптимальна висота бортиків 5-7 см, щоб малюкові було зручно заплигувати в лоток. Вибирайте наповнювач з гранулами Cat Land – кошенята люблять рити ямки і потім закопувати отримані результати.

Познайомте кошеня з лотком – посадіть туди, покажіть, як рити лапкою ямку. Лоток залиште на видному місці. Посадіть кошеня в лоток після сну і після обіду, чекайте, поки він сходить в туалет. Якщо кошеня зробив те, що потрібно, похваліть його і якийсь час не прибирайте наповнювач, щоб запах закріпився. Так малюк зрозуміє, для чого потрібен лоток.

Мокра грудка наповнювача Cat Land без проблем видаляється з лотка за допомогою спеціальної лопатки, а решті наповнювач залишається сухим і може використовуватися далі. Але, важливо врахувати, що котячий наповнювач з бентоніту не можна викидати в унітаз. Рекомендується утилізувати його в щільно закритому пакеті.
Бентонітовий наповнювач для котячого туалету складається з мінеральної глини, яка є природним, безпечним речовиною. Наповнювач має вигляд дрібних зерен. Бентонітова глина відрізняється високою гігроскопічністю, тому при контакті з котячої сечею, гранули намокають і перетворюються в грудки.
Також важлива безпека речовини, наповнювач з бентоніту Cat Land безпечний і для тварин, і для людини. Коти швидко привчаються до бентонітових наповнювача, тому як його дрібна, сипуча консистенція нагадує при закапуванні землю або пісок. Здатність гранул комковаться гарантує економічне використання наповнювача. Повну заміну лотка буде досить проводити приблизно один раз в тиждень.
Cat Land прекрасно нейтралізує запахи, завдяки природним антибактеріальним компонентам, що входять до складу бентоніту. Спеціально розроблений склад бореться з ростом і розмноженням бактерій, тим самим гарантуючи здоров’я вашому улюбленцю. У поєднанні з формулою, що знижує вміст пилу, грудкує наповнювач ідеально підходить для власників кількох кішок. Викидайте використаний наповнювач у відро для сміття. Не викидайте його в унітаз або змивний стік. Якщо вам небайдужий комфорт для вашого вихованця, то вибирайте Cat Land!
Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.