Крім того, що кішки дійсно роблять наше життя кращим, відмінно адаптуються під різні умови, їм необхідно допомагати в організації побуту, надати хороші умови харчування, а так само гігієнічні умови для справляння природних потреб. Кішки допомагають людям справлятися з хворобами, зафіксовані факти, коли вони допомагають справлятися з підвищеним тиском, витягають людей з затяжного стресу або депресій.
Крім того, що тварини допомагають нам, ми повинні стежити за тим, щоб вони були доглянутими. Вони, і в природі, дуже ретельно вмиваються по кілька разів на день. Але цього недостатньо, адже в природі вони роблять це для більш якісної полювання, а вдома можуть не так ретельно промивати лапки, кігтики і шерсть, адже на полювання їм збиратися не потрібно. Окремо варто сказати з приводу організації котячого туалету. Раніше це могли бути коробочки з піском або папером, але тепер для кожного є великий вибір котячих лотків, різних розмірів і кольорів, дуже зручні і комфортні, та й вартість цих товарів невисока.
Після покупки лотка, потрібно подумати про те, який найбільш відповідний наповнювач можна буде тут використовувати.
Якісний наповнювач Cat Land, комкуючого типу, дає  особливі  вбираючі елементи. Якщо ви вирішите видалити використані гранули з лотка, робити це можна невеликим совком, нічого не злипається і процедура займе пару секунд. Постійна заміна в разі використання грудок наповнювача Cat Land не буде потрібно. Вам лише зрідка необхідно буде знімати верхній шар грудочок і замінювати його новим, але при цьому, навіть якщо ви зробили це з невеликою затримкою, неприємний запах не буде розноситися по квартирі, і ви отримаєте відмінні результати використання нашого наповнювача.
Наповнювач Cat Land практично не залишає після себе слідів. Неприємний запах буде переможений дійсно швидко і чітко, з цим не може бути ніяких проблем. Структура гранул пориста, що дозволяє дуже швидко, подібно до губки, все вбирати. Використовується такий лоток приблизно 5-7 днів, після чого необхідно викинути гранули, промити лоток і засипати нову суміш. Відзначимо, що Cat Land утилізувати в унітаз не можна, але не бійтеся викидати їх у туалетний бак – жодного стороннього запаху не буде.
На нашому підприємстві цей комкуючий наповнювач створюється на основі натурального, екологічно чистого матеріалу бентонітових глин, миттєво вбирає вологу. Подобається тим котам, які люблять копатися в своєму лотку – тактильні відчуття від глини приємні для подушечок котячих лап. Відноситься до економічно вигідних варіантів.
Для оптових покупців в нашому підприємстві створені комфортні умови для співпраці. У 2019 і в 2020 році підприємство брало участь у ряді міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Має ряд міжнародних нагород і сертифікатів.
Купіть грудкує наповнювач для котячого туалету від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.