Коти – дуже охайні тварини, тому при появі в будинку чотирилапого вусатого вихованця необхідно, в першу чергу, подбати про його туалет. Інакше неприємні запахи будуть доставляти Вам дискомфорт. Такі старі способи, як пісок або подрібнені шматки старої газети, давно себе зжили. Це негігієнічно і небезпечно для здоров’я тварини і господаря.

Бентонітовий наповнювач Cat Land утримує неприємні запахи, запобігає їх поширенню по дому. Коли кіт зариває продукти життєдіяльності, специфічний запах не поширюється, завдяки тому, що гранули замикають запах усередині грудочки.

Суміш, в якій міститься бентонітова глина, відрізняється забарвленням. Це обумовлено природним походженням матеріалу. Відтінок наповнювача багато в чому залежить від того, в яких умовах добувалася і утворювалася глина, також від наявності природних домішок в складі.
Бентонітовий наповнювач Cat Land зручний в застосуванні, але його ключова перевага – безпека.

Наповнювач на основі бентоніту – товар високої якості.

Бентоніт – натуральний матеріал, який використовується в різних цілях. Наповнювач для лотка на основі бентоніту визнаний кращим. Судячи з відгуків, він дуже зручний в застосуванні. Після того як вихованець сходить в туалет, треба всього-на-всього прибрати утворилися грудочки.  Наповнювач, що залишився можна використовувати далі.

Зверніть увагу на те, що засіб не можна спускати в унітаз. Його потрібно акуратно помістити в пакетик. Бентоніт утримує вологу і неприємний запах, завдяки особливим властивостям. Але власник вихованця завжди повинен стежити за його туалетом, тоді проблем не виникне! З бентонітовим наповнювачем ви заощадите дорогоцінний час і кошти!

Купите комкующийся наполнитель для кошачьего туалета от торговой марки Cat Land. Проявите внимание и любовь к Вашему питомцу уже сегодня! Мы ждем Вас ежедневно с 8.00 до 18.00. Телефоны: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.