наполнитель для кошек

Чули про неприємний «котячому» запаху? Так ось, це міф! Якщо за кішкою правильно доглядати і підтримувати чистоту її лотка, в квартирі не буде неприємного запаху. Великий помічник в цьому – гарний комкуючий наповнювач Cat Land.
Грудкуючий наповнювач Cat Land – найбільш популярний гранульований склад, виготовлений з глинистого матеріалу з відмінними властивостями вологопоглинання. У процесі дії збирається в невеликі грудки, які легко і швидко видаляються з лотка. Це досить недорогий і безпечний наповнювач для туалету, який, однак, потрібно часто міняти і прибирати його залишки біля котячого лотка.
Грудкуючий наповнювач Cat Land для котячого лотка виготовляються з пористих мінералів. Він добре вбирає рідину і її утримує, не прилипає до лапок вихованця, поглинає запахи. Можлива заміна раз в тиждень.

Дія даного наповнювача полягає в тому, що волога, яка потрапляє на частинки речовини, вбирається в них. В результаті вони злипаються і формують щільні грудочки. Прибирати їх дуже легко, використовуючи совок з дірочками. Після кожного прибирання в лоток досипається грудкуючий наповнювач.
Для проживання домашнього кота в квартирі необхідно придбати лоток і наповнювач. Якщо лоток вибрати не складно, то наповнювачі представлені в широкому асортименті. Найбільшою популярністю користується бентонітовий наповнювач Cat Land для котячого туалету.
Лоток повинен з’явитися в будинку одночасно з кошеням. Оптимальна висота бортиків 5-7 см, щоб малюкові було зручно заплигувати в лоток. Вибирайте грудкує наповнювач Cat Land з ідеальними гранулами – кошенята люблять рити ямки і потім закопувати отримані результати.
Познайомте кошеня з лотком – посадіть туди, покажіть, як рити лапкою ямку. Лоток залиште на видному місці. Посадіть кошеня в лоток після сну і після обіду, чекайте, поки він сходить в туалет. Якщо кошеня зробив те, що потрібно, похваліть його і якийсь час не прибирайте наповнювач, щоб запах закріпився. Так малюк зрозуміє, для чого потрібен лоток.
Cat Land гарно нейтралізує запахи, завдяки природним антибактеріальним компонентам, що входять до складу бентоніту. Спеціально розроблений склад бореться з ростом і розмноженням бактерій, тим самим гарантуючи здоров’я вашому улюбленцю. У поєднанні з формулою, що знижує вміст пилу, грудкує наповнювач ідеально підходить для власників кількох кішок. Викидайте використаний наповнювач у відро для сміття. Не викидайте його в унітаз або змивний стік. Якщо вам небайдужий комфорт для вашого вихованця, то вибирайте Cat Land!
Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.