наполнитель для кошек

Натуральний бентонітовий наповнювач для котячого туалету Cat Land . Має чудові поглинаючою здатністю і при цьому забезпечує максимальне поглинання неприємних запахів.
Чому варто купити?
Виготовлений з природного сорбенту – 100% натуральної, ретельно просіяного глини, обробленої при високому температурному режимі. Являє собою суміш дрібних і середніх гранул пористої структури, що забезпечує наповнювача хорошу вбираність і ефективне поглинання запахів. Має антибактеріальний ефект, завдяки чому туалет вихованця захищений від неконтрольованого розмноження патогенних мікроорганізмів. Не викликає алергії у домашніх тварин і їх власників, так як не містить сторонніх хімічних домішок.

Утворює дуже міцні грудки, практично не пилить і не прилипає до лапок кішки. Відрізняється невеликою витратою, потрібно лише замінити утворилися грудочки свіжим наповнювачем, а не міняти його цілком. Без будь-яких добавок і ароматизаторів, на дотик і за запахом максимально відповідає уявленню кішок про те, яким повинен бути їх “природний туалет”. Гранули від 0,7 до 5 мм.
Як використовувати?
Насипте в котячий туалет наповнювач не менше 5 см. Завжди насипайте наповнювач тільки в сухий лоток. Щодня діставайте совком утворилися грудки і викидайте їх у відро для сміття. Для того, щоб заповнити вміст туалету, не потрібно міняти весь наповнювач, додавайте лише його необхідну кількість. Повністю міняти наповнювач рекомендується приблизно раз на місяць (за умови утримання в будинку однієї кішки). Слідкуйте за тим, щоб товщина шару наповнювача завжди становила 5 см. Не допускайте потрапляння наповнювача в каналізаційну систему.
Завдяки унікальній структурі бентоніту, волога і неприємні запахи утримуються в ньому. Після видалення грудочок, яке потрібно робити вчасно, вам залишиться лише підсипати невелику кількість суміші в лоток. Таке використання наповнювача економічно і не завдасть зайвих клопотів.
Будь-який товар повинен поєднувати в собі головне: співвідношення ціна – якість. У торговельній мережі та в інтернет магазинах можна придбати все необхідне приладдя для догляду за кішкою, в тому числі і все для туалету. У нашому інтернет магазині shop.catland.com.ua Ви зможете вибрати і купити наповнювач для котячого туалету з урахуванням потреб своєї кішки і можливостей Вашого гаманця. Якщо Ви турбуєтеся з приводу регулярності поставок, то у нас можна також замовити наповнювач на певну дату кожного місяця.

Купіть грудкує наповнювач для котячого туалету від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.