наполнитель для кошек

Безумовно, користуючись навіть таким, здавалося б, базовим продуктом як котячий наповнювач необхідно дотримуватися певних простих правил. Як не дивно, але в багатьох випадках саме вони гарантують, що ваш кіт буде ходити в лоток і тільки туди.
При правильному і своєчасному догляді за лотком глиняний грудкує наповнювач Cat Land дозволить утримувати його в чистоті і буде максимально сприяти тому, щоб кіт ходив в лоток і тільки туди. Це безумовно наш вибір. Більш того, такий наповнювач зроблений з 100% натуральної сировини – бентонітової глини. За консистенцією він максимально близький до піску або землі і підтримує природний інстинкт кота закопувати свої «справи». Більш того, хороший глиняний наповнювач Cat Land має таку вагу і розмір гранул, які не прилипають до лап кота і не розносяться по дому. Він прекрасно контролює запахи і практично не містить пилу.
Як правильно користуватися таким наповнювачем?

По-перше, вам необхідно переконатися, що ви купили правильний лоток, а саме, лоток з якісного пластику, який буде мінімально вбирати запахи. Іноді люди скаржаться, що наповнювач погано контролює запахи, не підозрюючи, що проблема не в наповнювачі, а в лотку. Пластик – пористий матеріал, легко поглинає запахи, і контроль над ними багато в чому залежить від якості пластику.
Наповнювача потрібно сипати багато! Шаром від 5 до 7 см. Саме такий шар наповнювача гарантує, що грудки будуть утворюватися до того, як сеча потрапить на дно лотка. Тоді їх не потрібно буде соскребать з дна і стін лотка, і вони будуть легко вийматися. Саме фортеця і цілісність грудок гарантує те, що при кожному видаленні їх з лотка він буде залишатися на 100% чистим і вільним від котячих екскрементів.
Лоток потрібно чистити не рідше одного разу на 3 дні! Все грудки і фекалії збираються в пакет і викидаються в сміття. Хтось викидає фекалії в унітаз, але зазвичай на них налипає якусь кількість наповнювача, який може привести до засмічення унітазу. Викидати даний наповнювач в унітаз категорично не можна!
Навіть якщо наповнювач сам по собі не пристає до лап кота і не розноситься по дому, ви повинні розуміти, що після кожного походу в лоток кіт буде копати, а значить, частина наповнювача може висипатися при кожному користуванні кота лотком. Єдиний спосіб уникнути цього і зберегти підлогу навколо лотка в чистоті – купити лоток побільше і з максимально високими бортиками.
Періодично, один раз в півроку або рік необхідно повністю міняти наповнювач і мити лоток дезинфікуючим засобом (бажано, щоб воно було без різких запахів), хоча я знаю багатьох, хто практично не змінює глиняний грудкує наповнювач повністю, а тільки підсипає його для дотримання необхідного рекомендованого рівня. Якщо своєчасно і кожен день чистити лоток, а наповнювач утворює тверді грудки, які повністю, не розсипаючись видаляються з лотка при кожному чищенні, такий варіант видається цілком припустимим.
У нашому підприємстві цей грудкує наповнювач створюється на основі натурального, екологічно чистого матеріалу бентонітових глин, миттєво вбирає вологу. Подобається тим кішкам, які люблять копатися в своєму лотку – тактильні відчуття від глини приємні для подушечок котячих лап. Відноситься до економічно вигідним варіантів.
Для оптових покупців в нашому підприємстві створені комфортні умови для співпраці. У 2019 і в 2020 році підприємство брало участь у ряді міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Має ряд міжнародних нагород і сертифікатів.
Купите комкующийся наполнитель для кошачьего туалета от торговой марки Cat Land. Проявите внимание и любовь к Вашему питомцу уже сегодня! Мы ждем Вас ежедневно с 8.00 до 18.00. Телефоны: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.