Бентонітовий наповнювач Cat Land утримує неприємні запахи, запобігає їх поширення по дому. Коли кіт зариває продукти життєдіяльності, специфічний запах не поширюється, завдяки тому, що гранули замикають запах усередині грудочки.
Наповнювач Cat Land відрізняється не тільки структурою, але і вартістю. Бентонітовий наповнювач зручний в застосуванні, але його ключова перевага – безпека.

Наповнювач на основі бентоніту Cat Land – товар високої якості. Бентоніт – натуральний матеріал, який використовується в різних цілях. Наповнювач для лотка на основі бентоніту визнаний кращим. Судячи з відгуків, він дуже зручний в застосуванні. Після того як вихованець сходить в туалет, треба всього-на-всього прибрати утворилися грудочки. Що залишився наповнювач можна використовувати далі.
Зверніться увагу на те, що засіб не можна спускати в унітаз. Його потрібно акуратно помістити в пакетик. Важливо вчасно прибирати утворилися грудочки, в іншому випадку вони будуть видавати не дуже різкий, але неприємний запах. Бентоніт утримує вологу і неприємний запах, завдяки особливим властивостям. Але власник вихованця завжди повинен стежити за його туалетом, тоді проблем не виникне! Щоб уникнути поширення запаху, треба прибирати грудочки вчасно. З бентонітових наповнювачем ви заощадите дорогоцінний час і кошти!
Ми з’ясували: наповнювач Cat Land з бентоніту має багато переваг. Важливим є те, що він нагадує коту пісок або земельку. Щоб наблизити умови туалету до природних, потрібно правильно вибрати товщину наповнювача. Бажано, щоб вона варіювалася від 5 до 7 см, тоді грудочки будуть утворюватися швидше.
Заводчики кішок оцінили переваги бентонітової наповнювача Cat Land. Варто відзначити, що бентоніт безпечний для кошенят, які за своєю природою більш ніжні, чутливі, тендітні.
У нас Ви можете заздалегідь замовити наповнювач для котячого туалету і не переживати, що Ваш вихованець залишиться без заповненого улюбленим засобом лотка.
Звичайно, ідеального нічого в світі немає, але серед всіх видів наповнювачів глиняний грудкує наповнювач Cat Land найбільш наближений до кращого варіанту, як для кішки, так і для зручності господаря в догляді за нею.
Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.