Глина була і залишається затребуваним матеріалом – саме з неї  ветеринари рекомендують приучати кошеня до туалету, тому що вона найбільше нагадує природний котячий «лоток».

З тих пір, як з’явився гігієнічний наповнювач Cat Land для котячих туалетів, життя вихованців і їх власників стало легше: наповнювач справляється з природними потребами тварин без зайвого клопоту. Якимось таємничим чином кішки визначають, що наповнювач Cat Land для них кращий.

Cat Land – натуральна речовина, глина, перевагою якого є висока вбираність і поглинання запахів. При контакті з рідиною бентонітовий наповнювач комкується, утворюючи щільну масу, яку легко видалити з лотка спеціальною лопаткою. Інша частина наповнювача залишається в лотку.
Випускається у вигляді гранул, схожих на гравій.

кішки його легко приймають;
відмінна вбираність;
бентоніт – природний елемент, ефективно поглинає воду і запах;
вартість наповнювача цілком демократична для будь-якого соціального класу;
згортаютьсґ від вологи в грудочки гранули дуже просто видаляються;
закопані кішкою тверді відходи не виділяють неприємних запахів ще довгий час;
природне походження наповнювача на основі глини не робить негативного впливу на шкіру і шерсть вихованця.

Завдяки унікальній структурі бентоніту, волога і неприємні запахи утримуються в ньому. Після видалення грудочок, яке потрібно робити вчасно, вам залишиться лише підсипати невелику кількість суміші в лоток. Таке використання наповнювача економічно і не завдасть зайвих клопотів. Раз на тиждень вам, всеж, доведеться замінити його повністю.

До лотку з бентонітових наповнювачем тварини легко звикають. Їм подобається ритися в ньому, як у піску або в землі. Щоб умови використання наповнювача були максимально наближені до природного середовища, його шар повинен мати товщину не менше 5-7 см. Це необхідно також для того, щоб грудки не прилипали до лотка.

Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.