В даний момент на підприємстві виконується заміна морально застарілого обладнання на сучасне енергозберігаюче, а саме заміна ролико-маятникової млини для виробництва бентонітових глинопорошків.

Закуплено обладнання та в даний момент виконується демонтажно-монтажні роботи. Млин придбана у італійської компанії «Манфредини & Скіянкі».

Дана компанія була створена в 1962 році в регіоні Сассуоло, що є серцем італійського та світового керамічного виробництва. За 45 років своєї діяльності компанія розробила цілу серію новітніх технологій в галузі підготовки і обробки різних видів сировини.
Завдяки досвіду спільної роботи з найбільшими компаніями світового рівня в даному секторі промисловості “Манфредини & Скіанкі” стала основним опорним ланкою для тих, хто хотів би отримати максимальну якісно-кількісну віддачу від своїх виробничих ліній при повному дотриманні всіх екологічних нормативів, лімітованих витратах на управління виробництвом і низькому рівні споживання електроенергії, стаючи таким чином конкурентоспроможним в рамках світової економіки.
Митників млини моделі «MOLOMAX» призначені для подрібнення сировини різного походження, питомої ваги і вологості, із середнім рівнем твердості (глини, карбонат кальцію, бентоніт, гіпс, доломіт і т.п.). У маятникових млинах типу «MS-AIR» класифікація та відбір подрібненого матеріалу проводиться за допомогою спеціального фільтра, який виводить його на наступний етап виробничого циклу. Такий технологічний варіант називається системою «відкритого циклу».
Дана техніка дозволяє ще сильніше підвищити ефективність роботи машини, збільшивши також і обсяги виробленої продукції, особливо при наявності попередньо подрібнених дрібних частинок. Митників млини типу «MS-AIR» також можна оснастити пальниками, що подають струмінь гарячого повітря, що дозволить отримати екстраординарні результати по термоотдаче.
Також на сьогоднішній день отримано позитивний висновок щодо пройденої процедури «Оцінки впливу на навколишнє середовище», що гарантує дотримання всіх екологічних норм після реалізації даного заходу.