Зовсім нещодавно звичної була картина, коли власники кішок набирали пісок в пісочницях або на найближчій будівництві. На зиму пісок заготовляють про запас. Робота забезпечена завжди – заготов, принеси, винеси. У будинках стояв ящик з набраними піском і по характерному «аромату» можна було відразу визначити, що в квартирі проживає кішка, тільки-но переступивши поріг.
Сьогодні догляд за кішкою в плані забезпечення їй туалету спростився, а сучасні наповнювачі для котячих лотків вирішили проблему з неприємним запахом.
Будь-який товар повинен поєднувати в собі головне: співвідношення ціна – якість. У торговельній мережі та в інтернет магазинах можна придбати все необхідне приладдя для догляду за кішкою, в тому числі і все для туалету. У нашому інтернет магазині www.shop.catland.com.ua Ви зможете вибрати і купити наповнювач для котячого туалету з урахуванням потреб своєї кішки і можливостей Вашого гаманця. Якщо Ви турбуєтеся з приводу регулярності поставок, то у нас можна також замовити наповнювач для котячого туалету потрібного обсягу і умова поставок на певну дату кожного місяця.
Кішка належить до тих домашнім вихованцям, які швидко освоюються з туалетом і, як правило, вже з маленьким кошеням не виникає ніяких проблем в цьому плані. Тваринам подобаються лотки з наповнювачем – за природою своєю їм треба покопати і «заховати» свої «справи» від сторонніх очей. Лоток без використання наповнювача, звичайно, утримувати дешевше, але ні кішка не отримує задоволення, ні життя господаря не стає легше: кішці ніде покопатися, а господареві кожен раз треба лоток мити. Якщо ж лоток вчасно не очищений, то кішка запросто може влаштуватися поруч з ним (в кращому випадку) або відправитися по квартирі в пошуках нового «туалету».
У нас Ви можете заздалегідь замовити наповнювач для котячого туалету і не переживати, що Ваш вихованець залишиться без заповненого улюбленим засобом лотка.
Звичайно, ідеального нічого в світі немає, але серед всіх видів наповнювачів глиняний грудкує наповнювач Cat Land найбільш наближений до кращого варіанту, як для кішки, так і для зручності господаря в догляді за нею.
Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.