Наповнювач повинен бути безпечним для вихованця. Є випадки, коли невідповідний наповнювач викликав алергічну реакцію і дерматологічні захворювання. Віддавайте перевагу натуральному наповнювачу Cat Land без добавок і синтетичних ароматизаторів і не використовуйте не призначені для лотка матеріали.
Категорично не рекомендується використовувати в якості наповнювача газету, вату і інші, не призначені для цього, матеріали. Вони не тільки не справляються зі своєю функцією, але і можуть бути небезпечні для вихованця.

Боротьба з запахом. Вбирати і усувати неприємний запах – головне завдання наповнювача Cat Land.
З неприємним запахом ефективно бореться грудкуючий наповнювач Cat Land з бентоніту. Він миттєво вбирає вологу і утворює міцні грудочки, які надовго утримують запах і які легко прибирати з лоточка.

Дуже добре, якщо наповнювач підходить вашій кішці за розміром гранул: так їй буде набагато комфортніше їм користуватися. Наприклад, кошенятам підходять дрібні гранули, а довгошерстим кішкам – великі, щоб вони не заплутувалися в їх розкішної шерстці.

Наш бренд Cat Land пропонує наповнювач відразу з декількома видами гранул, тобто один наповнювач поєднує в собі і дрібні, і середні, і великі гранули. Це універсальна формула для всіх кішок, яка справляється відразу з декількома завданнями:
Великі гранули – швидко поглинають запах і не дають йому поширитися по квартирі. Це досягається за рахунок широкої пористої поверхні і високою абсорбційної спроможності.
Гранули середнього розміру заповнюють простір між великими і дрібними гранулами, швидко вбирають рідини і утворюють щільні грудки, які легко прибрати совочком.
Дрібні гранули формують крихітні плоскі грудочки і знижують витрату наповнювача, дозволяють довше його використовувати.
Завжди орієнтуйтеся на переваги вашої кішки. Однак кращого рішення ніж Cat Land ви не знайдете.
Бажаємо вашій кішці ідеально чистого лоточка!