наполнитель для котов

Згідно грубими підрахунками, в даний час на території всієї планети проживає приблизно 600 млн кішок. Серед них можна зустріти не менше 256 різних порід. Милі і ласкаві створення є улюбленцями багатьох людей. Саме тому по стихійно виникла традицією 1 березня населення деяких країн разом зі своїми вихованцями святкує Всесвітній день кішок. Незважаючи на те, що подібне торжество, що дозволяє вшанувати повагою домашніх тварин, не є офіційно затвердженим, щорічно в перший день весни його відзначають багато власників і просто любителі пухнастих чотирилапих друзів.

Кращий свято для котів
Популярність урочистої дати пояснюється просто. Коти ще з давніх часів вважаються одними з найбільш затребуваних тварин. Вони проживають у багатьох будинках по всьому світу і безкорисливо віддають свою любов господарям. Існують дані, що близько 80% жителів планети є власниками пухнастих мишоловів.

Всесвітній день кішок негласно визнаний святом, що дозволяє господарям вшанувати своїх вихованців, проявити особливу турботу про них.

Як світ відзначає котячий день?
На території кожної країни існують свої традиції святкування Всесвітнього дня кішок. В Європейських державах до кішок виявляють максимум уваги і поваги з нагоди святкової дати. З особливим трепетом до цих тварин відносяться великобританці. Жителі держави поважають пухнастих помічників, які щорічно рятують тонни зерна від мишей, а також охороняють від гризунів реліквії в Британському музеї.

Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.