Пухнасті вихованці дарують нам море позитивних емоцій, проте багато хто не наважується завести кота чи кішку, побоюючись неприємних запахів. Дійсно, запах сечі у цих тварин часто буває настільки сильним, що людське нюх насилу витримують його.

Тому «туалетний» питання – один з найбільш обговорюваних серед власників кішок, адже від цього залежить, наскільки комфортним буде спільне проживання людей і хвостатого вихованця. Щоб можна було заходити в квартиру, не кривлячись і не затискаючи ніс, важливо правильно вибрати лоток і підібрати відповідний котячий наповнювач, який не дасть неприємних запахів поширюватися по квартирі.

Який лоток краще утримує запах?
Серед недорогих моделей котячих туалетів найкраще утримує запах закритий лоток. Крім того, він перешкоджає розкидання наповнювача і забезпечує самітність, що подобається практично всім кішкам. Такий туалет – єдине відповідне рішення для тих тварин, які мають звичку робити свої справи повз лотка. У зоомагазинах пропонуються звичайні і кутові лотки-будиночки з дверцятами і без. Туалети з дверцятами краще затримують запах, але можуть лякати тварина, яке звикло до відкритого лотка.

Який котячий наповнювач краще вбирає запах?
Важлива складова котячого туалету – наповнювач. Від його якості залежить комфорт вашого улюбленця, відсутність запаху і зручність прибирання. На прилавках зоомагазинів представлено безліч сорбентів, які діляться або за матеріалом, або по функціоналу (грудки, поглинаючі). Однак найкращим є дентонітовий наповнювач Cat Land.

Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.