наполнитель для кошек

Найпопулярнішим наповнювачем для літаків є глиняний грудкуючий наповнювач Cat Land (бентонітовий). Він виготовляється з глини або мінеральних речовин опалкрістобаллітов. В результаті виходить суміш, яка після контакту з рідинами комкуется і стає твердою. Затверділі шматочки наповнювача легко забрати за допомогою совка. Якщо ви насипали достатній шар наповнювача (від 5 см), він не буде пропускати вологу на дно, таким чином, мити лоток потрібно рідше.

Один з найпопулярніших варіантів Cat Land. Цей грудкує наповнювач створюється на основі натурального, екологічно чистого матеріалу бентонітових глин, миттєво вбирає вологу. Подобається тим кішкам, які люблять копатися в своєму лотку – тактильні відчуття від глини приємні для подушечок котячих лап. Відноситься до економічно вигідним варіантів.

Принцип дії грудок наповнювача полягає в тому, що при попаданні вологи на нього утворюються грудки, легко віддаляються з лотка. При цьому міняти весь наповнювач не потрібно. Прибирання туалету повинна проводитися щодня: необхідно видаляти грудки і тверді відходи і підсипати наповнювач до потрібної кількості.
Наповнювач Cat Land кішки люблять найбільше: він схожий на землю, так що коти з задоволенням риють ями і закопують всі свої результати життєдіяльності.

Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.