Наповнювач Cat Land на основі бентоніту – товар високої якості. Бентоніт – натуральний матеріал, який використовується в різних цілях. Наповнювач Cat Land для лотка на основі бентоніту визнаний кращим. Судячи з відгуків, він дуже зручний в застосуванні. Після того як вихованець сходить в туалет, треба всього-на-всього прибрати утворилися грудочки. Що залишився наповнювач можна використовувати далі.

Зверніться увагу на те, що засіб не можна спускати в унітаз. Його потрібно акуратно помістити в пакетик. Важливо вчасно прибирати утворилися грудочки, в іншому випадку вони будуть видавати не дуже різкий, але неприємний запах. Бентоніт утримує вологу і неприємний запах, завдяки особливим властивостям. Але власник вихованця завжди повинен стежити за його туалетом, тоді проблем не виникне! Щоб уникнути поширення запаху, треба прибирати грудочки вчасно. З бентонітових наповнювачем ви заощадите дорогоцінний час і кошти!

Ми знаємо: наповнювач Cat Land має багато переваг. Важливим є те, що він нагадує коту пісок або земельку. Щоб наблизити умови туалету до природних, потрібно правильно вибрати товщину наповнювача. Бажано, щоб вона варіювалася від 5 до 7 см, тоді грудочки будуть утворюватися швидше.

Заводчики кішок оцінили переваги бентонітової наповнювача Cat Land. Варто відзначити, що бентоніт безпечний для кошенят, які за своєю природою більш ніжні, чутливі, тендітні. Якість товарів торгової марки Cat Land завжди на вищому рівні! Це означає, воно дозволяє задовольнити потреби навіть примхливих котів і кішок, а також їх господарів. Cat Land- доступний, практичний наповнювач, який заслужив багато позитивних відгуків!

Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.