Вибираючи наповнювач для котячого туалету, важливо враховувати безліч факторів: він повинен бути екологічним, безпечним, зручним у застосуванні. Бентонітовий наповнювач Cat Land відповідає найвищим вимогам і ідеально підходить для використання, як в професійних, так і в домашніх умовах.

Підходить всім кішкам!
Cat Land недарма визнаний найбільш продаваним і хто користується величезною популярністю наповнювачем. Ця натуральна неорганічна суміш має феноменальні антибактеріальними і адсорбирующими характеристиками. Після того, як кішка скористалася туалетом, наповнювач Cat Land утворює міцні грудочки, які не прилипаючи до лап вихованця.

Основою бентонітової наповнювача для котячих туалетів Cat Land служить високоякісна бентонітова глина, добута в Григор’ївському кар’єрі, яка дозволяє добитися прекрасного формування в грудки. Наповнювачі Cat Land проходять процедуру подвійного знепилювання і є абсолютно безпечними для тварин і їх господарів.
Суміш виготовлена ​​у вигляді гранул невеликого розміру. Це дозволяє з комфортом користуватися туалетом, як дорослим кішкам, так і маленьким кошенятам. Cat Land не застрявали в шерсті і не прилипає до лап, що особливо актуально, якщо ваш улюбленець любить покопатися в лотку.

Відмінна якість за доступною ціною
Бентонітовий наповнювач для котячих туалетів Cat Land має ряд переваг:

повністю натуральний склад, без додавання хімічних домішок та ароматизаторів;
прекрасна вбирає здатність (в 5 разів більше власної ваги);
унікальна зернова структура, що дозволяє домогтися максимальної чистоти навколо лотка;
утворюючи грудочки, Cat Land дає можливість змінювати наповнювач не повністю, а невеликими частинами.

Для бентонітової наповнювача Cat Land характерна висока економічність. Одного пакету продукту вистачає на тривалий час використання. Цей наповнювач ідеально підходить і для розплідників, де кілька кішок користуються одним туалетом. Cat Land гарантує чистоту і повна відсутність запаху.
Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.