Правильна організація туалету є обов’язковим аспектом життя і виховання міської кішки, яка не має можливості вийти на вулицю, щоб справити нужду. Один з найбільш простих способів забезпечити вихованцеві комфорт в цих справах – встановити спеціальний лоток з насипаним в нього наповнювачем.
Як користуватися котячим наповнювачем? Навіщо взагалі потрібен наповнювач?
Наші бабусі навіть не замислювалися про те, що потрібно купувати спеціалізовані засоби для котячого туалету і використовували те, що є в господарстві: старі газети, тирса і пісок. Подібний народний спосіб не могла похвалитися такою популярністю, якби не був ефективний, проте в порівнянні з сучасними спеціальними бентонітовими гранулами Cat Land він все одно програє.
Папір і тирсу добре вбирають вологу, але абсолютно не справляються з запахом. У зв’язку з цим можна справедливо стверджувати, що готовий бентонітовий котячий наповнювач Cat Land набагато більш практичний, і користуватися ним набагато зручніше.
Скільки наповнювача сипати в лоток? Як користуватися котячим наповнювачем?
Відповідь на це питання безпосередньо залежить від того, який лоток ви використовуєте: простий або з гратами. У першому випадку гранули висипають на дно лотка, тобто, кіт встає лапками прямо на них. Кількість безпосередньо залежить від вашого вільного часу і бажання проводити прибирання. Якщо насипати наповнювач занадто тонким шаром, ледь прикриває дно, він досить швидко забрудниться і вимагає повної заміни і ретельного миття ємності. Якщо переборщити, кішка буде розкидати гранули при закапуванні, додаючи вам роботи під час прибирання в квартирі. Орієнтовна «ідеальна» товщина – 4,5-5 см в залежності від висоти бортика.
Якщо в лотку є решітка, що захищає лапки кішки від прямого контакту з сипучої масою, то питання її кількості вирішується сам собою – наповнювачем слід заповнювати практично весь простір під нею. Це дозволить продовжити проміжок між чистками.
Як прибирати за котом? У цій справі вам допоможуть дві речі: обов’язковий для будь-якого власника кішки спеціалізований совочок з перфорацією, опціональні пакети для лотка.
Совочок потрібно використовувати для видалення намоклого, злиплі наповнювача і твердих екскрементів. Це слід робити регулярно, відразу після того, як вихованець справить нужду. Справа в тому, що всі кішки дуже охайні і з великою ймовірністю відмовляться відвідувати «брудний» туалет. Перфорація в совочки допоможе просіяти чисті гранули, тим самим заощадивши наповнювач.
Пакети для лотка використовуються в якості підстилки, щоб не довелося мити саму пластикову основу. Це досить зручно, але тільки в тому випадку, якщо використовується лоток з рамкою або гратами. Краї пакета затискаються між нею і підставою, тому він не збивається і не рветься при використанні. В інших випадках велика ймовірність, що кішка порве пакет при закапуванні.
Як часто проводити повну чистку? Як користуватися котячим наповнювачем?
Як тільки ви почує легкий запах або помітите, що наповнювача після регулярних прибирань совочком залишилося занадто мало для комфортного використання, можна виробляти його повну заміну з миттям ємності і совочка.
Як утилізувати наповнювач?
І останній важливий аспект використання котячого наповнювача – його утилізація. Принцип збирання для регулярного видалення використаної маси і залишків при повному миття лотка загальний і залежить від кількості забрудненого наповнювача. Наповнювач не можна висипати в унітаз.

Як ви бачите, користуватися наповнювачем для котячого туалету досить просто, особливо, якщо попередньо подбати про всі супутні «інструментах» і зручному лотку.

Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.