Бентоніт – це матеріал природного походження, який зарекомендував себе у багатьох сферах застосування. А зроблений з цього матеріалу наповнювач для літаків – є одним з кращих серед конкурентів. Після того як тварина сходить в туалет, досить прибрати лопаткою грудочки. А весь інший (сухий) наповнювач залишається придатним для подальшого застосування.
Утриманням в собі вологи і всіх запах бентоніт зобов’язаний своїм унікальним властивостям. Головне стежити за котячим туалетом і тоді не буде виникати ніяких проблем. Досить вчасно прибирати грудочки і підсипати суху суміш. Це не завдасть великих клопотів, зате допоможе заощадити гроші. Але все ж краще робити заміну суміші повністю не рідше ніж раз на тиждень.
Вихованець звикне до лотка з бентонітових наповнювачем дуже швидко. Адже по відчуттях він нагадує пісок або землю – природному туалету для кішок. А щоб умови туалету були максимально наближеними до «диким», необхідно потурбуватись, щоб товщина наповнювача була не менше 50 мм. Також це не дозволить грудок прилипати до лотка.
З чого роблять бентонітовий наповнювач. По суті, бентоніт – це матеріал, до складу якого входить не менше 70% монтмориллонита. Монтморилоніт – це речовина, яка відповідає за здатність глини утворювати грудочки.

Бентонітова глина – це мінерал, який створила природа, з нього і роблять наповнювачі для літаків. В результаті з’єднання молекул води і бентоніту (процес гідратації) відбувається розбухання наповнювача. Збільшуючи обсяг речовини приблизно в 15 разів. Завдяки таким властивостям бентоніт використовують в різних сферах. Він використовується в железодобивающей і нафтопереробної промисловості, в ливарному виробництві, в будівництві, в сільському господарстві, і навіть в харчопромі, і в багатьох інших сферах діяльності людини.
Переваги наповнювача з бентоніту
Важлива перевага котячого наповнювача з бентоніту – доступна вартість.

У наповнювача з бентоніту є маса переваг, деякі з яких можна побачити відразу ж після покупки:
Немає ніяких запахів;
Кішки швидко адаптуються до наповнювача;
Бетонит можна купити якщо не в кожному магазині, то, по крайней мере, в найближчому супермаркеті;
Широкий асортимент продукції, який дозволяє підібрати найбільш відповідний наповнювач;
Демократичні ціни на товар;
Хороший показник поглинання;
До складу деяких версій входять речовини, які нейтралізують неприємний запах;
Склад не дає розвиватися бактеріям, грибків і іншим патогенних мікроорганізмів.
Також важлива безпека речовини, наповнювач з бентоніту безпечний і для тварин, і для людини. Коти швидко привчаються до бентонітових наповнювача, тому як його дрібна, сипуча консистенція нагадує при закапуванні землю або пісок. Здатність гранул комковатьсягарантірует економічне використання наповнювача. Повну заміну лотка буде досить проводити приблизно один раз в тиждень.
Для замовлення нашого наповнювача заходите на сайт shop.catland.com.ua. Або телефонуйте +38 050-484-15-35. Наші співробітники зв’яжуться з Вами і проведуть консультації щодо використання та придбання.