Наша компанія швидко отримала на озброєння новий напрямок для виробництва і стала випускати спеціальний засіб для котячих туалетів – наповнювач для домашніх тварин Cat Land. Наповнювач складається з дрібних гранул, які імітують природне середовище і не викликають відторгнення у тварин. Основне завдання продукту – швидко і ефективно вбирати вологу і неприємні запахи, тому виготовляють його з безпечних абсорбуючих матеріалів.
Наповнювач Cat Land після зволоження склеюється в грудки, які слід видаляти з лотка, досипляючи натомість нову порцію. Гранули вбирає наповнювача, поглинаючи вологу, розсипаються, що унеможливлює часткову його заміну в лотку. Такий наповнювач замінюється в повному обсязі.
Одними з найбільш купованих коштів є наповнювачі, виготовлені з глини, кращі виробляються з бентонітових глин. Бентоніт добре вбирає рідину, набухає, утворюючи грудки, які легко видалити. Тому ми розробили новий наповнювач для кішок Cat Land в зручній розфасовці для наших клієнтів по 2,5 кг. і 5 кг.
У нашому підприємстві цей грудкує наповнювач створюється на основі натурального, екологічно чистого матеріалу бентонітових глин, миттєво вбирає вологу. Подобається тим кішкам, які люблять копатися в своєму лотку – тактильні відчуття від глини приємні для подушечок котячих лап. Відноситься до економічно вигідним варіантів.

  • наполнитель для котов
    бентонитовый, гигиенический, для котят, для кошек, для собак, домашних животных, интернет магазин, кошачий, купить, наполнитель, недорого

Для оптових покупців в нашому підприємстві створені комфортні умови для співпраці. У 2018 і в 2019 році підприємство брало участь у ряді міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Має ряд міжнародних нагород і сертифікатів.
Купіть грудкує наповнювач для котячого туалету від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.