Принцип дії грудок наповнювача полягає в тому, що при попаданні вологи на нього утворюються грудки, легко віддаляються з лотка. При цьому міняти весь наповнювач не потрібно. Прибирання туалету повинна проводитися щодня: необхідно видаляти грудки і тверді відходи і підсипати наповнювач до потрібної кількості.
Багато покупців скаржаться на те, що грудкує наповнювач не комкуется, а волога стікає на дно лотка і пристає до дна разом з частиною наповнювача. Потім це важко відмити. Але насправді багато просто неправильно використовують грудкує наповнювач. За інструкцією потрібно насипати в лоток не менше 4-5 см. Наповнювача. Тоді він зможе правильно комковаться і видаляти запах.
Грудкує наповнювач ідеально підходить для однієї кішки, тому що після того, як домашній вихованець сходить в туалет, грудку встигне засохнути і його можна буде видалити. При наявності двох і більше кішок в будинку грудки можуть не встигати засохнути, тому домашні вихованці будуть розносити наповнювач на лапах по всьому будинку.
Плюси: дуже економний при використанні для однієї кішки; добре нейтралізує запах; зручно прибирати туалет – просто зібрати грудки і тверді відходи; не токсичний, тому що грудок наповнювачі виготовляють тільки з натуральних матеріалів, тому відмінно підходить для кошенят; максимально схожий на те, у що кішки за своєю природою ходять в туалет.
Для зручності наших клієнтів ми створили інтернет магазин Cat Land який ви можете відвідати за адресою https://shop.catland.com.ua/. Наші фахівці ознайомлять Вас з усіма тонкощами і особливостями в застосуванні наших продуктів. Обговорять обсяги поставок і доставку в потрібний Вам регіон.

  • наполнитель для котов
    бентонитовый, гигиенический, для котят, для кошек, для собак, домашних животных, интернет магазин, кошачий, купить, наполнитель, недорого

Купіть наповнювач для котячого туалету від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.