Лучший наполнитель для котов в Украине

Кращий наповнювач для котів в Україні виробляють в Приватному акціонерному товаристві “Завод обважнювачів”, місто Костянтинівка Донецької області.
Сьогодні сипучі наповнювачі для котів виробництво і споживання яких у величезних кількостях. Асортимент, представлений на українському ринку, насилу піддається огляду, тільки число відомих торгових марок наближається до сотні. При цьому під кожним брендом розгортаються цілі лінійки з різних типів наповнювачів.

Ми підтримуємо якість нашого наповнювача на висоті, строго контролюючи використовується сировина. У нас є свої технічні умови, які ми складали спеціально під наш вид продукції і яких ми строго дотримуємося.
Наш Cat LAnd натуральний екологічно чистий наповнювач для котів з бентонітової глини. При контакті з рідиною утворює пружні грудочки. Надійно утримує вологу. Перешкоджає поширенню неприємного запаху. Вигідна покупка, наповнювача вистачить на тривалий час. Чи не потрібна повна заміна, досить видалити грудочки. Привабливий для кошенят і кішок при привчанні до лотка. Безпечний для тварин.
На сайті бренду https://www.shop.catland.com.ua/ є повна інформація про виробника та відділі збуту готової продукції. Для оптових покупців в нашому підприємстві створені комфортні умови для співпраці. У 2018 і в 2019 році підприємство брало участь у ряді міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Має ряд міжнародних нагород і сертифікатів.

  • наполнитель для котов
    бентонитовый, гигиенический, для котят, для кошек, для собак, домашних животных, интернет магазин, кошачий, купить, наполнитель, недорого

Купіть грудкує наповнювач для котів від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.