наполнитель для кошачьего туалета

Господарі домашніх вихованців з власного досвіду знають, що улюблені тварини – це не тільки радість, а й певні клопоти. Зараз в магазинах можна знайти безліч товарів, які полегшать догляд за улюбленцями. Серед цих товарів і туалетні наповнювачі для кішок. Якщо ви є щасливим володарем кота або кішечки, а може бути у вас відразу кілька тварин, то не забудьте про покупку наповнювача для лотка.

Для проживання домашнього кота в квартирі необхідно придбати лоток і наповнювач. Якщо лоток вибрати не складно, то наповнювачі представлені в широкому асортименті.

Найбільшою популярністю користується бентонітовий наповнювач для котячого туалету. Це наповнювач з природного матеріалу, який має доступну вартість і безліч переваг.

Бентонітовий наповнювач для котячого туалету складається з мінеральної глини, яка є природним, безпечним речовиною. Наповнювач має вигляд дрібних зерен сірого кольору. Бентонітова глина відрізняється високою гігроскопічністю, тому при контакті з котячої сечею, гранули намокають і перетворюються в грудки.