З перших хвилин появи в будинку кошеняти слід подбати про організацію зручного туалету, а також про покупку наповнювача для нього. Якісна продукція допоможе створити максимальний комфорт для вимогливого тваринного, а також позбавити господаря від такого неприємного моменту, як котячий запах, який розноситься по всій квартирі.

Наповнювач Cat Land представляє собою суміш дрібних грудочок з натуральних гірських порід, які відмінно вбирають велику кількість вологи. Міняти лоток в цьому випадку доведеться не частіше, ніж через 3-4 дня. Серед позитивних сторін слід виділити: цінову доступність; легкість в прибиранні (не прилипає до дна лотка, а також до лапок тварини). Однак потрібно розуміти, що даний котячий наповнювач в туалет змивати заборонено.

Наповнювачі глиняні, наближені більше інших видів до вуличних умов, кішки люблять. Глина, з якої виготовляється наповнювач Cat Land, визначає його якість. Кращий – бентоніт, розбухає від вологи; буває всмоктуючий і грудкує.

Будь-який товар повинен поєднувати в собі головне: співвідношення ціна – якість. У торговельній мережі та в інтернет магазинах можна придбати все необхідне приладдя для догляду за кішкою, в тому числі і все для туалету. У нашому інтернет магазині shop.catland.com.ua Ви зможете вибрати і купити наповнювач для котячого туалету з урахуванням потреб своєї кішки і можливостей Вашого гаманця. Якщо Ви турбуєтеся з приводу регулярності поставок, то у нас можна також замовити наповнювач на певну дату кожного місяця.

Купіть наповнювач для котячого туалету від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.