Як тільки в будинку з’являється вихованець, відразу виникає питання про те, який використовувати лоток і який вибрати котячий наповнювач для нього. Це добре, якщо Ви живете в приватному секторі і коту є куди справляти природні потреби. І Вам дуже пощастило, якщо тварина дійсно ходить в туалет в сад або просто на вулицю, а не на Ваш улюблений килим.

Сьогодні – зовсім інша справа, в зоомагазинах представлений величезний вибір наповнювачів для котячих туалетів, які по-різному намагаються вирішити проблему запаху, екологічності для тваринного і зручності для господаря. Однак серед величезного розмаїття наповнювачів неважко і заплутатися. Ми пропонуємо зупинити свій вибір на гігієнічному наповнювачі Cat Land.

Отже, найпростіший і якісний, гігієнічний наповнювач Cat Land – це суміш спеціально оброблених глиняних дрібних грудочок, що дозволяють непогано вбирати велику кількість вологи. Для одного дорослої тварини, лоток з таким наповнювачем необхідно міняти раз в 3-4 дня. Такий наповнювач відмінно справляється з запахом котячої сечі і у Вашій туалетній кімнаті або ванною буде пахнути свіжим запахом.
І звичайно, не забувайте про те, для кого Ви вибираєте наповнювач Cat Land, враховуйте думку Ваших улюблених вихованців, і вони Вам обов’язково дадуть відповідь любов’ю і ласкою.

На сайті бренду https://www.shop.catland.com.ua/ є повна інформація про виробника та відділі збуту готової продукції. Для оптових покупців в нашому підприємстві створені комфортні умови для співпраці. У 2018 і в 2019 році підприємство брало участь у ряді міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Має ряд міжнародних нагород і сертифікатів.
Купіть грудкує наповнювач для котів від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.