Люди часто шукають в інтернеті «наповнювачі для кошенят для привчання до лотка». Окремого виду саме для привчання до лотка не існує, але таким умовно можна вважати глиняний від бренду Cat Land. Чому? Саме він найбільше подобається кошенятам: вони із задоволенням встрибують в такий туалет, риються там, а ходіння в лоток стає свого роду ритуалом і атракціоном – порився, зробив свої справи і ретельно зарив. Кошенята, як правило, цей процес дуже люблять, адже він допомагає реалізувати важливі інстинкти: в природі кішечки закопують свої справи.

Найпопулярнішим наповнювачем для літаків є глиняний грудкує наповнювач (бентонітовий) Cat Land. Він виготовляється з глини або мінеральних речовин опалкрістобаллітов. В результаті виходить суміш, яка після контакту з рідинами комкуется і стає твердою. Затверділі шматочки наповнювача легко забрати за допомогою совка. Якщо ви насипали достатній шар наповнювача (від 5 см), він не буде пропускати вологу на дно, таким чином, мити лоток потрібно рідше.

Грудок наповнювачі є різних розмірів: у одного крупиці більше, в іншого – менше. Про калібрі пишуть на упаковці. Якщо пісок складається з дуже великих шматочків, він може пропускати сечу на дно і погано комковаться. Тому краще вибирати середній калібр.

На сайті бренду https://www.shop.catland.com.ua/ є повна інформація про виробника та відділі збуту готової продукції. Для оптових покупців в нашому підприємстві створені комфортні умови для співпраці. У 2018 і в 2019 році підприємство брало участь у ряді міжнародних виставок в Україні та за кордоном. Має ряд міжнародних нагород і сертифікатів.
Купіть грудкує наповнювач для котів від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.