Для любителів кішок важливо все, що відбувається з їх вихованцями. Вони навіть наповнювач для котячих туалетів вибирають тільки після вивчення складу, рекомендацій по використанню і відгуків інших власників «домашніх тигрів».

Основною властивістю наповнювача для котячих туалетів є Cat Land здатність утворювати грудки при усмоктуванні сечі тварин. Вони досить швидко висихають, поглинаючи не тільки рідину, а й запах, а також легко видаляються з лотка. Якщо щодня прибирати утворилися грудки і тверді відходи, то кішка із задоволенням буде користуватися туалетом. Ну а господар залишиться задоволений тим, що не потрібно міняти весь наповнювач, а значить витрата його буде дуже економним.

Проблеми можуть виникнути, якщо неправильно користуватися даними засобом. Основною помилкою початківців любителів кішок є бажання заощадити і насипати в лоток невелику кількість суміші. Досвід показує, що товщина менше 5-6 см. Призводить до неправильного комкованию, скупченню вологого наповнювача на дні лотка, появи неприємного запаху. Уникнути цього дуже просто, якщо насипати достатню кількість засобу.

Для зручності наших клієнтів ми створили інтернет магазин Cat Land який ви можете відвідати за адресою https://shop.catland.com.ua/. Наші фахівці ознайомлять Вас з усіма тонкощами і особливостями в застосуванні наших продуктів. Обговорять обсяги поставок і доставку в потрібний Вам регіон.
Купіть грудкує наповнювач для котячого туалету від торгової марки Cat Land. Проявіть увагу і любов до Вашому вихованцеві вже сьогодні! Ми чекаємо Вас щодня з 8.00 до 18.00. Телефони: +38 050-484-15-35, +38 (06272) 4-25-76.